Choď na obsah Choď na menu
 


Kto som..

25. 4. 2009

Som obyčajný človiečik, žena, ničím výnimočná. Prežila som kus svojho života, aj keď možno na môj vek toho bolo trošku veľa. Ale každý máme nejaký ten "osud", veci, ktoré si musíme odžiť. Tak to bolo aj u mňa.Verím v Boha a taktiež aj na veci "medzi nebom a zemou". Verím na anjelov. Verím na LÁSKU,pretože to je jediná záchrana pre nás všetkých. 

Rada spoznávam nových ľudí,snažím sa pomôcť, kde je to potrebné.Neposudzujem nikoho podľa výzoru a ani podľa rasy. Ľudí posudzujem podľa ich srdiečka.

Stránky som založila na podnet nejakého môjho vnútorného pocitu a verím, že aj z dôvodu vedenia "z hora".  Nie som žiadny psychológ a ani som nič podobné neštudovala. Som človek ako každý iný. Celý život som hľadala zmysel svojho bytia. Mám taktiež svoje trápenia a starosti, chcem milovať a byť milovaná, hľadám odpovede na veľa otázok, potrebujem poradiť, pochopiť, pohladiť po duši a srdiečku, potrebujem cítiť lásku. Stránka je určená pre tých, ktorí nechcú byť so svojou bolesťou sami. Výmena názorov, skúseností, taktiež aj rady sú dobrým začiatkom k tomu, aby sme v sebe objavili to krásne, čo je v každom z nás.

ĎAKUJEM ZA VŠETKO, ČO SOM V MOJOM ŽIVOTE ZAŽILA. ĎAKUJEM ZA MILUJÚCICH RODIČOV, ĎAKUJEM ZA VŠETKÝCH ĽUDí, KTORÝCH SOM SPOZNALA. ĎAKUJEM ZA VŠETKY SKÚŠKY, KTORÉ MA MALI NIEČO NAUČIŤ. ĎAKUJEM ZA TO, ŽE SOM MOHLA SPOZNAŤ SKUTOČNÚ LÁSKU. ĎAKUJEM ZA VŠETKY BOLESTI, STAROSTI, TRÁPENIA, SKLAMANIA ALE AJ RADOSTI. VŠETKO MALO SVOJ DôVOD A PRÍČINU, ABY SOM SA STALA INýM ČLOVEKOM, LEPŠÍM ČLOVEKOM A ABY SOM NIEČO POCHOPILA.

ĎAKUJEM ZA KAŽDODENNÚ OCHRANU A POMOC.

Obrázok  

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

slnko v duši

(meggy, 18. 3. 2013 11:08)

Som nesmierne rada, že som našla túto stránku.
Našla som sa v nej celá, akoby som ju písala ja.V dnešnom svete plnom nenávisti ,závisti a zloby nájsť niekoho s takým istým myslením je zázrak.
Verím, že nič nieje náhoda a všetko čo nás v živote stretne nás ma niekam doviesť.Aj ja ďakujem,že ma anjeli zachránili pred smrťou a tým mi dali šancu žiť ďalej.Ďakujem za všetučičko čo mám, lebo bez rodiny ,bez priateľov bez lásky a vesmíru by som nemohla existovať.Nech nás láska sprevádza životom, nech šťastie žiari v našich očiach a nech naše ruky sa spoja keď potrebujú pomoc a nech vždy máme pri sebe ľudí , ktorý nás milujú.Len keď dávame môžeme dostať späť a tak nezabúdajme aj na tých čo to najviac potrebujú.Pohladenie, dotyk rúk,milý úsmev a objatie, niekedy znamenajú viac ako hrča peňazí.Aj napriek tomu,že teraz som bez práce a bez peňazí a s hypotékou, verím že sa mi otvoria tie správne dvere.Ďakujem každému čo si prečíta môj komentár a za čas, ktorý venuje mojím slovám.Ďakujem.

vdaka

(katarina, 3. 1. 2013 1:25)

som nesmierne rada ze som ta nasla ..je to nadherna stranka plna lasky a tej najlepsej pozitivnej energie dakujem ti
dakujem aj za modlidby
nie je nic krajsie ked clovek dokaze sirit a rozdavat lasku medzi ludi..

Veľké ďakujem

(Milada, 4. 12. 2012 19:14)

Až keď človek číta príbeh iného človeka,tak sa zastaví a povie si človeče na čo sa to ty vlastne sťažuješ a prečo sa ľutuješ nie si na tom až tak zle.Život nám do cesty stavia veľa prekážok a aj keď si koľko krát povie že to nezvládne tak opak je pravdou.
Prečítala som si Tvoj príbeh a želám Ti úprimne, aby si v živote zažila už len to dobré,šťastia a lásky mala nadbytok

dakujem

(janka, 30. 8. 2012 23:29)

dakujem ze si vytvorila tuto stranku. dakujem za modlitby

život

(jana, 13. 1. 2012 21:56)

ja milujem život a prešla som viacerymi skuškami,ktore neboli lahke,ale mali ma niecomu naucit a posunut ma dalej.zomrel mi otec,odisiel od nas moj partner,mama nasledne zomrela na rakovinu.odisla som z prace a zacala som podnikat.nevyslo to,zivnost som vratila a ja pracujem ako opatrovatelka v Rakusku.Mam doma 13 rocnu dcerku,ktora kazde 2 tyzdne je u mojho brata.Miilujem svoje dieta ...je pre mna anjelom,ktory ma stale usmernuje.je to dieta ,ktore s nezasluži taketo detstvo,byt bez rodicov.za vsetko si mozem sama nemala som odist z prace...nemala?tahalo ma to prec,robit nieco uplne ine....všetko je tak ako ma byt.Teraz som uplne bez penazi.co zarobim v Rakusku zaplatim dlhy ,ktore som si narobila,ale milujem zivot a vsetko s nim spojene.Verim ze existuje nieco medzi nebom a zemou...ved ako by sme tu boli my...zive bytosti a vsetko navokol.Dakujem za život a posnazim sa dat vsetko na pravu mieru....pre seba ,pre dcerku...pre VŠETKO NA SVETE.DAKUJEM

život

(jana, 13. 1. 2012 21:54)

ja milujem život a prešla som viacerymi skuškami,ktore neboli lahke,ale mali ma niecomu naucit a posunut ma dalej.zomrel mi otec,odisiel od nas moj partner,mama nasledne zomrela na rakovinu.odisla som z prace a zacala som podnikat.nevyslo to,zivnost som vratila a ja pracujem ako opatrovatelka v Rakusku.Mam doma 13 rocnu dcerku,ktora kazde tyzdne je u mojho brata.Miilujem svoje dieta ...je pre mna anjelom,ktory ma stale usmernuje.je to dieta ,ktore s nezasluži taketo detstvo,byt bez rodicov.za vsetko si mozem sama nemala som odist z prace...nemala?tahalo ma to prec,robit nieco uplne ine....všetko je tak ako ma byt.Teraz som uplne bez penazi.co zarobim v Rakusku zaplatim dlhy ,ktore som si narobila,ale milujem zivot a vsetko s nim spojene.Verim ze existuje nieco medzi nebom a zemou...ved ako by sme tu boli my...zive bytosti a vsetko navokol.Dakujem za život a posnazim sa dat vsetko na pravu mieru....pre seba ,pre dcerku...pre VŠETKO NA SVETE.DAKUJEM