Choď na obsah Choď na menu
 


Ako tajomstvo používať

26. 4. 2009

Existuje jednoduchý tvorivý proces využívajúci zákon príťažlivosti:

Krok 1: Žiadajte!

Môžete si vybrať, čo chcete, ale najskôr v tom musíte mať jasno. Keď sa musíte pre niečo rozhodnúť a neviete, ktorou cestou sa vybrať, žiadajte o pomoc!

Krok 2: Verte!

Musíte veriť, že ste to už dostali. Musíte vedieť, že to, čo chcete, sa stáva vaším už v okamihu, keď o to žiadate. Musíte vysielať takú pocitovú frekvenciu , aby sa k vám vrátila v podobe obrazov vášho života. Keď to tak budete robiť, sila zákona príťažlivosti uvedie do pohybu všetky okolnosti, ľudí a udalosti, aby ste dostali, o čo žiadate.

Krok 3: Prijímajte!

Požiadajte raz, verte, že ste to dostali - a už sa len cíťte dobre. Vtedy ste na frekvencii prijímania. Ste na frekvencii všetkého dobrého, čo k vám prichádza, a dostanete, o čo ste požiadali.

 

- Tak ako Aladinov džin, zákon príťažlivosti vykonáva každý váš rozkaz.

- Tvorivý proces vám slúži na to, aby ste vytvorili, čo chcete, tromi jednoduchými krokmi: Žiadajte, verte a prijímajte.

- Požiadať vesmír o to, čo chcete, je pre vás príležitosťou, aby ste si ujasnili, čo vlastne chcete. Keď máte vo svojej mysli jasno, už ste o to požiadali.

- Veriť znamená konať, rozprávať a myslieť, akoby ste už dostali, o čo ste požiadali. Keď vysielate frekvenciu prijatia, zákon príťažlivosti uvedie do pohybu okolnosti, ľudí a udalosti a vy dostanete, o čo ste žiadali.

- Prijímať znamená cítiť sa tak, ako sa budete cítiť, keď sa vaše želanie splní. Dobrý pocit, ktorý máte už teraz, vás naladí na frekvenciu toho, čo chcete.

- Aby ste schudli, nesústreďujte sa na "zhadzovanie". Sústreďte sa na svoju optimálnu váhu. Cíťte sa tak, ako sa budete cítiť, keď dosiahnete svoju optimálnu hmotnosť, a tak si ju privoláte.

- Vesmír nepotrebuje čas, aby uskutočnil vaše želanie. Zhmotniť jedno euro je rovnako ľahké ako zhmotniť milión eur.

- Začať s niečím malým - napríklad so šálkou kávy alebo miestom na parkovanie - je jednoduchý spôsob, ako zažiť na vlastnej koži pôsobenie zákona príťažlivosti. Rozhodnite sa použiť svoju moc na pritiahnutie niečoho malého. Keď si raz vyskúšate svoju schopnosť priťahovať veci, budete pokračovať ďalej a vytvárať oveľa viac.

- Vytvorte si svoj deň vopred tak, že si premyslíte, akoby mal prebiehať, a tým budete vedome vytvárať svoj život.

/ Rhonda Byrne /