Choď na obsah Choď na menu
 


Silové procesy

26. 4. 2009

Vaša súčasná realita a váš súčasný život sú dôsledkom vašich doterajších myšlienok. Všetko sa úplne zmení, len čo začnete meniť svoje myšlienky a pocity.

 

- Očakávanie je mocná príťažlivá sila. Očakávajte to, čo chcete, a neočakávajte to, čo nechcete.

- Vďačnosť je silový proces na presmerovanie vašej energie a prináša vám do života viac toho, čo chcete. Buďte vďační za to, čo už máte, a pritiahnete viac dobrého.

- Ak vopred ďakujete za to, čo si prajete, urýchľujete uskutočnenie svojich prianí a vysielate do vesmíru mocnejší signál.

- Vizualizácia je postup, pri ktorom si predstavujete, ako sa tešíte z toho, po čom túžite. Pri vizualizácii vytvárate silné myšlienky a pocity, že to, čo si prajete, už máte. Zákon príťažlivosti vám potom tú skutočnosť prinesie presne tak, ako ste ju v duchu videli.

- Aby ste zákon príťažlivosti využili vo svoj prospech, začleňte ho do svojej existencie na pravidelnej báze, nevyužívajte ho iba jednorazovo.

- Na konci dňa si pred spaním v myšlienkach prejdite udalosti dňa. Všetky udalosti alebo momenty, ktoré neboli také, ako ste chceli, si znovu prehrajte v predstavivosti v podobe, aké by ste ich chceli mať.

/ Rhonda Byrne /