Choď na obsah Choď na menu
 


Tajomstvo a peniaze

26. 4. 2009

Všetko, čo chcete sa musí udiať vo vašom vnútri! Vonkajší svet je svetom následkov, je to len výsledok nášho myslenia. Prepnite svoje myslenie na frekvenciu šťastia. Vyžarujte pocity vnútorného šťastia a radosti a zo všetkých síl ich vysielajte do vesmíru. Potom zažijete ozajstný raj na zemi.

- Aby ste pritiahli peniaze, musíte sa sústrediť na bohatstvo. Nemôžete pritiahnúť do svojho života viac peňazí, ak sa sústreďujete na ich nedostatok.

- Pomôže vám, keď využijete svoju predstavivosť a "zahráte sa" na to, že peniaze, ktoré chcete, už máte. Vymýšľajte si hry, že ste bohatí, a začnete sa vo vzťahu k peniazom cítiť lepšie. A čím lepšie sa budete cítiť, tým viac ich bude do vášho života prúdiť.

- Cítiť sa šťastne už teraz je najrýchlejší spôsob, ako do svojho života pritiahnúť peniaze.

- Zaumieňte si, že pri všetkom, čo sa vám páči, si poviete: "Môžem si to dovoliť. Môžem si to kúpiť." Tým preladíte svoje myslenie a budete sa vo vzťahu k peniazom cítiť lepšie.

- Darujte peniaze, aby ste ich do svojho života pritiahli viac. Keď s peniazmi zaobchádzate veľkoryso a cítite sa dobre, keď sa o ne delíte s ostatnými, hovoríte im: "Mám ich veľa."

- Vizualizujte si, že vám poštou prichádzajú peniaze.

-Presuňte ťažisko svojho myslenia na blahobyt. Myslite blahobytne.

/ Rhonda Byrne /