Choď na obsah Choď na menu
 


Tajomstvo a vzťahy

26. 4. 2009

Všetka vaša radosť sa nachádza na frekvencii lásky - najvyššej a najsilnejšej frekvencii zo všetkých. Lásku nemôžete vziať do ruky. Môžete ju iba cítiť vo svojom srdci. Milujte každého, koho dokážete milovať. Zameriavajte sa iba na veci, ktoré milujete, cíťte lásku a zažijete,ako sa láska a radosť vracia k vám - niekoľkonásobne väčšia. Zákon príťažlivosti vám musí poslať ďalšie veci, ktoré budete milovať. Keď vyžarujete lásku, bude sa zdať, akoby celý vesmír pracoval pre vás, posielal vám do cesty všetko krásne a všetkých dobrých ľudí. A on to naozaj robí.

 

- Keď chcete pritiahnúť vzťah, dbajte na to,a by vaše myšlienky, slová, činy a vaše okolie neprotirečili vašej túžbe.

- Vašou úlohou ste vy sami. Ak najprv nenaplníte samých seba, nemáte nič, čo by ste dali ostatným.

- Správajte sa k sebe s láskou a úctou a pritiahnete ľudí, ktorí vám budú preukazovať to isté.

- Ak máte zo seba zlý pocit, bránite láske, aby k vám prišla, a namiesto toho priťahujete ďaľších ľudí a situácie, ktoré spôsobia, že sa aj naďalej budete cítiť zle.

- Zamerajte sa na vlastnosti, ktoré na sebe máte radi, a zákon príťažlivosti vám ukáže aj ďaľšie veci, ktoré sú na vás výborné.

- Aby vzťah fungoval, zamerajte sa na to, čo si na tom druhom vážite, a nie na to, čo je dôvodom vašich sťažností. Keď sa zameriate na silné stránky, pritiahnete takých ešte viac.

/ Rhonda Byrne /