Choď na obsah Choď na menu
 


Čo je Tajomstvo...

26. 4. 2009

Všetky nasledujúce príspevky sú použité z knihy "The Secret TAJOMSTVO" .Autorkou je Rhonda Byrne. The Secret Tajomstvo som najprv objavila na jednej internetovej stránke...http://www.megavideo.com/?v=42OE76F3...., následne po tom, som si objednala cez internet knihu. Spoznávam Tajomstvo života a snažím sa podľa neho riadiť. Viem, určite si viacerí povedia: "Ako už len môžem zmeniť celý môj život obyčajným myslením? Veď mám toľko problémov a starostí, vecí, ktoré musím neodkladne riešiť a nemám čas nazvyš."

Toto isté som si hovorila aj ja. Zo začiatku je ťažké zmeniť svoje myšlienky  a sústrediť sa celou svojou bytosťou LEN na to, čo chceme a nie na to, čo nechceme.

Čo teda Tajomstvo života je?

Tajomstvo v skratke:

- Veľké tajomstvo života spočíva v zákone príťažlivosti.

- Zákon príťažlivosti hovorí, že podobné priťahuje podobné, takže keď si niečo pomyslíte, zároveň priťahujete rovnaké myšlienky.

- Myšlienky sú magnetické a majú určitú frekvenciu. Keď premýšľate, vaše myšlienky sa vysielajú do vesmíru a magneticky priťahujú všetko podobné, čo je na tej istej frekvencii. Všetko, čo bolo vyslané, vracia sa k svojmu zdroju - k vám.

- Ste ako vysielač a svojimi myšlienkami vysielate určitú frekvenciu. Ak chcete na svojom živote čokoľvek zmeniť, zmeňte frekvenciu tým, že zmeníte svoje myšlienky.

- Vaše súčasné myšlienky vytvárajú váš budúci život. To, na čo najčastejšie myslíte alebo na čo sa najväčšmi zameriavate, sa prejaví v podobe vášho života.

- Vaše myšlienky sa stanú skutočnosťou.

/ Rhonda Byrne /

 

Želám veľa šťastia.

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.